Srpen 2015

Je to tak lepší

31. srpna 2015 v 21:04 | Pavla Hanzlíková
Ve spousty vztahů je víc lži než pravdy.Lidé ve vzthů si chtějí říkat pravdu a nechtějí žádné lži,na začátku si to slíbí ,ale co potom?..Stejně to dopadne tak jak to dopadnout má ,když si někdo nedá říct a nedá říct nemá cenu o něčem diskutovat.Chceme znát pravdu a chceme vědět co se děje ,ale když je pravda na místě jsme potom naštvani .Sice to pravda je ,ale furt je lepší říct pravdu být naštvaný dávat to někomu za vinu , než abychom hluboko uvnitř drželi lež a trápili se tím a myslet na to.Teďka nemluvím o všem ,některé věci je lepší si nechat zase pro sebe ,prostě je lepší něco nevědět než znát všechno.Záleží na člověku samém.Pokuď je ta lež velká měli bychom si uvědomit ,že ubližujeme druhému člověku .Musíme vědět ,kdy je pravda na místě.Já osobně se nesvěřuju se vším co se děje v mém osobním životě není to ,proto že bych byla uzavřená ,ale je to proto no prostě každýmu je hovno do toho co se děje v mém soukromém životě.Nikdo neví jak se asi v tu dobu cítím.Vědět vše není ,až tak dobrá věc.

Asi to tak má být

24. srpna 2015 v 19:18 | Pavla Hanzlíková
Asi ho pořád miluji .A potom všem co se stalo ,že bych k němu furt něco cítila?A proč se mi tohle stále furt děje?Neumím ovládat svoje city to asi nidko znás ,ale dokážu to zkrývat.Někdy si říkám jak to vůbec zvládám ,ale asi to tak má být a asi to tak je lepší.Chci ,ale zároveň i nechci aby věděl o mých citech ,které zkrývám hluboko uvnitř sebe ,chci aby zůstaly tam kde jsou.Až se mě jednou zeptá ,až příjde ten pravý čas ,tak mu vše řeknu a moje srdce ,které je pokryto skálou se rozpadne na miliony kousků a ,už jenom budu čekat jen na tu pravou lásku.Už budu mít poklidné spaní a budu milovat někoho jiného .Vím,ještě není ten čas cítím to .Potrvá to hodně dlouho ,ale dokuď se nestane to co chci já a nebude to tak pokračovat tak moje city zůstanou hluboko uvnitř a srdce bude dál zatíženo těkými kameny.Je lepší ho mít jen ráda bez tak mi to dělá ještě těžší né on... ,ale láska .Láska není jen skvělý pocit ,ale zabijí a tak to prostě je .

Je načase zapomenout

19. srpna 2015 v 18:22 | Pavla Hanzlíková
PAVLO! Zapoměň zapomeň říká mi mysl a srdce?...To ani sama já nevím chci zapomenout ,ale jak ,když se mi vzpomínky a slova opakují pořád v hlavě.Pokaždé ,když zavřu oči vidím jeho jak se usmívá jak je šťastný jak je semnou.Měl a taky furt bude mít 5 úsměvů 1) Když se smál na mě 2)Když se smál na staré lidi 3)Když se smál ze slušnosti 4)Kyž si udělal srandu sám ze sebe 5) Když byl zamilovaný.Je to jako včera ,když mi řekl to krásné a pravdivé slovo od srdce "miluji tě". Ještě to teď slyším jak se bál toho co mu odpovím.Jak byl rád za to ,že jsem byla s ním šťastná.Jen to vše vrátit na zpátek,už ani nevím kde se stala ta chyba.Nechci na to myslet musím přestat .Potřebuji někoho kdo mi v tom pomůže ,už nesmím jen fňukat musím si někoho najít ,abych na něj zapomenula.Potřebuju někoho kdo mě naučí "jak nemyslet.

Až teď vyšla pravda na povrch

13. srpna 2015 v 18:43 | Pavla Hanzlíková
Po dlouhé době jsme si začali psát .Zjistila jsem ,že se má dobře ,že je šťastnej , že má holku a,že je mu fájn.A já? Jsem osamělá zoufalá holka,která jen hledá a ,že asi už nikoho jinýho nebude milovat jako jsem milovala jeho.Dala jsem status na facebook "co si o tobě myslím"? On mi na to dal lajk a já mu napsala menší slohovku úplně od začatků jak jsme se poznali po náš rozchod .Důvod našeho rozchodu byl ten ,že jsem zjistila ,že se mu líbí jiná a potom s ní začal chodit ven tak jsme poslední půl měsíce k našemu vztahu moc nepřizpívala on si z toho začal všímat tak jsme se s polu rozešli. Až dnes co jsme si začali psát jsem zjistila aspoň to tvrdí ,že mě miloval a ,že nikoho jinýho nechtěl ani tu holku . Proč vždycky se všechno vyřeší až ,když je pozdě? Tohle nenávidím.

Už někoho chci !

10. srpna 2015 v 21:02 | Pavla Hanzlíková
Už ani nevím kde mám hledat.Moc dobře vím , že nějakou známost na facebooku a tak nenajdu ,ale na jiných socialních sítí ano.Například moje sestra šla najednu sociální síť o ,které říkali lidi , že je hrozná , že tam nikoho nikdo nenajde zajimaví je , že sestra z té stránky má přítele jsou s polu už docela dlouho a bydlí s polu.Jde jenom o to kdo jak hledá a ,když se to nevyvede no tak to hned přece nevzdáme.Taky musíme vyrazit do světa ,ale já jsem na kluky hodně opatrná.Po své matce jsem zdědila to , že dokážu lidi hned přečíst a pokáždé jsem zatím měla pravdu .Slyším jak mluví jak se tváří ,prostě to tak mám.Dávám si pozor na hajzli ,ktří jsou skoro všude kolem mě.Já ani už nevím jestli jsem zoufalá ,ale mě prostě chybí ty sladký kecy .Já chci zase cítit ten pocit ,že to myslí vážně a ,že mě vážně někdo miluje a ,že spolu zvládneme vše.Vážně si to přeju.

Uvnitř jiná !

10. srpna 2015 v 18:39 | Pavla Hanzlíková
Pokuď mě člověk nepozná i z jiné stránky tak nemůže říkat , že mě zná.Na venek sice vypadám jako milý hodný člověk někdo soudí podle úsměvu,ale uvnitř je vlastně všechno jinak.Nechci aby to vyznělo tak , že se přetvařuji to ne ,ale lidi by měli jít i trochu hloubš a poznat člověka i z jiné stránky.Uvnitř můžeme být ,ale i nemusíme být andělé .Každý má v sobě "vnitřního démona" , který vyleze na povrch jen ,když je to nutné.Je tichý a je skrytý hluboko v nás .A proto nás lidi nechtějí poznat i z jiné stránky ,ale nemyslejí na to až to na nás příjde a vybuchnem a "vnitřní démon" vyleze na povrch mohlo by je to i trochu zaskočit.Někdy na mě člověk hodí takový pohled jako kdyby mě nepoznával .Když "vnitřní démon " vyleze na povrch nekontroluji se a jen to dávám určité osobě dost sežrat.

Dokážu vyjádřit vše

3. srpna 2015 v 11:40 | Pavla Hanzlíková
Taky máte někdy to ,že bez důvodně žárlíte na svého partnera (partnerku)? Nějaký to "nemáš důvod žárlit" mi nepomahá ,protože já si ten důvod vždy najdu.Utěšování od jiných lidí to mi už tuplem nepomáhá prostě se s tim musím poprat sama.Dokážu vyjádřit vše ať je to láska ,žárlivost,hněv,vztek.To jsou asi ty moje nejčastější projevy mých emocí.Ale každý to vyjadřuje jinak ,někdo jen mlčí a v duši se zabíjí ,někdo vyobuchne a dáto hned najevo ,ale já tomu dvám čas do té doby dokud to nezajde až moc daleko,jak já říkám do mých mezí.Neříkám ,že jsem extrémně výbušná né to né já se dokážu krotit ,ale jak říkám všechno má své horní hranice.Někteří lidé si neuvědomují jak mohou protějšku ublížit hlavně ,aby jim samotným bylo dobře.Někdy se ,až za to nenávidím ,že se zamiluji do hajzla ,který si neváží mých citů a myslim ,že nejsem jediná komu se tohle stává .Svoje city a emoce prostě někdy nemůžu udržet na uzdě.Někdy jsem na svoje projevy už doplatila ,ale jak se říká co na srdci to na jazyku . A tohle jsou přesně moje slova .