Už neustoupím

6. července 2015 v 9:31 | Pavla Hanzlíková
Byla jsem taková ta holka co pomáhala lidem v nouzi když to doopravdy potřebovaly. Ať to byli kamarádi nebo nepřátele ať si o to žádali nebo ne .Skoro nikdy jsem se nedočkala díku .To blbé jedno slovo ,které by mě zahřálo u srdce a ten blbí pocit že jsem pro někoho udělala něco dobrého.Jako malá jsem vždycky chtěla pomáhat lidem .Ale ano poznala jsem jaký lidi doopravdy jsou než mi začala puperta byla jsem opakuju BYLA jsem naivní .Neviděla jsem v těch jejích očí , to že to mají na háku.
Začala jsem přemýšlet o tom jaké by to bylo kdybych jim řela ne .A od mích 11 let začala moje upřímnost .Lidi ,kteří mi v minulosti ublížili jsem se k nim otočila rovnou zády.Pomáhám jen přátelům ,kteří tu při mé stojí a když mám problém můžu se na ně obrátit jak se říká "v nouzi poznáš přítele".Možná jsem ,některým lidem ublížila ,ale to jen proto že oni v minulosti ublížili mě .Konečně jsem se podívala kolem sebe a otevřela oči.Už nikdy neustoupím lidem ,kteří mi nesahají ani pod kotníky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 myantisecretdiary myantisecretdiary | 6. července 2015 v 9:52 | Reagovat

Bola som presne ako ty, pomáhala som všetkým aj tým ktorí to nechceli, ale nikdy som sa nepozerala na vlastné šťastie. Nikdy som nevidela ako ubližujem sama sebe, až doteraz :) Zmenila som postoj a pochopila som že občas treba byť aj sebec kvôli vlastnému šťastiu. Že občas treba pozerať aj na seba :)

2 reflectionslife01 reflectionslife01 | E-mail | 6. července 2015 v 12:18 | Reagovat

[1]: Aspoň že v tom nejsem sama a najdou se lidi ,kteří mají (měli) stejné problémy:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama